Úvod » ANORGANICKÉ LÁTKY » Anorganické soli a oxidy » Chlorečnan draselný 99,5% 500 g OMEZENÍ
Chlorečnan draselný je oblíbenou surovinou v pyrotechnice. Díky svým oxidačním účinkům se používá jako hlavní složka flashů, dýmovnic, ohňů... Své použití nachází také v laboratořích jako analytiké činidlo a jako meziprodukt pro další výroby. Použít se dá též jako totální herbicid, náhradou za chlorečnan sodný.
Pro totální herbicid využijte nabídky chlorečnanů s koncentrací, jež je volně prodejná:
OMEZENÍ PRODEJE – PREKURZOR VÝBUŠNIN
V souvislosti s Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU č. 2019/1148 o uvádění prekurzorů výbušnin na trh a o jejich používání je prodej chlorečnanů v koncentraci od 40 hm. % osobám z řad široké veřejnosti omezen. Od 1.2.2021 je prodej umožněn pouze hospodářským subjektům (na IČO) a profesionálním uživatelům, a to na základě ověření při prodeji prostřednictvím Prohlášení zákazníka (v sekci Ke stažení), jehož platnost je maximálně 1 rok.
Pro nákup prosím tedy doložte IČO Vaší společnosti a vyplněné Prohlášení zákazníka o použití výrobku, jež uložíme do naší evidence.
Upozornění pro zákazníky:
Nakupujete-li větší objem daného produktu, než je jednotkové množství, zpravidla jej balíme do obalu příslušné velikosti (1 l, 2 l, 3 l , 5 l apod.). Máte-li specifické požadavky na velikost balení, uveďte jej prosím do poznámky k objednávce, příp. se na nás obraťte na emailu funchem@funchem.cz.